У Нью-Йорку проведуть благодійний вечір у межах мистецької акції «Україна: від війни до миру»

14 грудня у Нью-Йорку на Манхеттені в приміщенні виставкових залів Manhattan Motorcars Ітс проведуть першу закордонну виставку в межах мистецької акції «Україна: від війни до миру». Вона пройде у форматі благодійного вечора.

Про це «Оперативній Україні інфо» розповів керівник цього проекту, радник голови «Українського реконструкційного фонду» Віктор Лещинський.

За його словами, наразі завершуються останні приготування до проведення цієї закордонної виставки:

«Кілька місяців тому став керівником даного проекту, який втілюється в життя в партнерстві з «Українським реконструкційним фондом». На захід запрошені представники українського посольства і дипломатичних місій, Конгресу та мерії Нью-Йорка, представники ділових кіл та діаспори, благодійників, зірки шоу-бізнесу та ін».

Віктор Лещинський зауважив, що всі зібрані кошти Фонд планує витратити на відбудову соціальної інфраструктури українських міст та допомогу людям, які постраждали від війни.

Нагадаємо, ще 22 серпня в Івано-Франківську в Музеї мистецтв Прикарпаття відбулося відкриття мистецької акції «Україна: від війни до миру». Це був старт великої виставки, яку планували направити до США. Її організував БФ «Український реконструкційний фонд».

Читайте також: Благодійний Фонд Лещинського прозвітував про свою діяльність від початку війни

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

114

Юрій Іванов

Головний редактор