У Національного музею архітектури та будівництва з’явився власний сайт

Сьогодні, 22 листопада, у Національного музею архітектури та будівництва з’явився власний сайт. На ньому всі охочі можуть дізнатися про історію галузі та музею. А також переглянути світлини експонатів, якими поповнився цей культурний осередок.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповів президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.

“Наш музей існує всього вісім місяців. Проте за невеликий відрізок часу назбирав уже чимало експонатів. Деякі нам навіть дарували люди, наприклад, старовинні цеглини, кахлі та малюнки на будівельну тематику. Про це розповідав неодноразово на своїй офіційні сторінці в Фейсбук. Тепер інформацію про нові експонати будемо розміщувати ще й на сайті. В майбутньому опублікуємо і фільми з історією архітектури столиці та інших міст”, – зазначив Віктор Лещинський.

Нагадаємо, музеєм опікується БО “Благодійний Фонд Віктора Лещинського”. У цьому його підтримує Національний експертно-будівельний альянс України та група компаній Win Experts.

Сайт Музею можна переглянути за посиланням.

Читайте також: Національний музей архітектури та будівництва запускає в роботу власний сайт.

Юрій Іванов 

1 271

Юрій Іванов

Головний редактор