У Національній філармонії України пройшла виставка київського художника Данила Ноздрі

Сьогодні, 23 квітня, у Києві в Національній філармонії України в межах концерту юних київських музикантів «Квітневі зірки» відбулась виставка картин 13-річного українського художника Данила Ноздрі.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Такий концерт (шостий за рахунком) став підсумковим у циклі музичних заходів 53-го сезону Київської дитячої фірармонії, унікального творчого проекту «Мистецтво дітей – дітям!».

Ірина Чуніхіна і Данило Ноздря.

Координаторка проекту, директорка Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Ірина Чуніхіна розповідає:

«Для формування програми концерту відбираються кращі музичні номери. А, за традицією, виступам виконавців передує художня виставка».

Данило Ноздря «Важкий шлях до Перемоги», 70х90, акрил, полотно, 2023 р.

Цього року експонувати свої полотна – запросили талановитого киянина, учня шостого класу школи №7 Данила Ноздрю. Адже він, як і учасники музичної програми, є лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Його 15 живописних робіт у стилі абстракції виставили для огляду гостей та учасників заходу в фойє Колонного залу ім. М.В.Лисенка. І полотно викликали справжній фурор.

Особливо присутнім сподобались картини на тему героїчної боротьби українського народу проти рашистської навали.

Член організаційно-наглядової Ради Київської дитячої філармонії Анатолій Трач вважає:

«Сьогодні на знаній академічній сцені столиці виступають найталановитіші маленькі музиканти. І, ніби різнокольоровий вінок, що яскраво обрамлює концерт, постають унікальні Данилові картини, такі глибокі й чуттєві. Пишаюсь, що в Україні зростає талановита молодь, яка гідно представлятиме нашу країну на творчих майданчиках Світу!».

До речі, побачити картини Данила Ноздрі можна на виставці «Непорушна стіна. Сонце в серці», що проходить цими днями в Музеї «Будинок митрополита» на території Національного заповідника «Софія Київська».

Читайте також: Юний художник Данило Ноздря привітав свого колегу Павла Шарка з 75-річним ювілеєм та подарував йому власне полотно

Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

90

Юрій Іванов

Головний редактор