У Миколаєві відбудеться фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів»

У Миколаєві 21 та 22 серпня відбудеться видовищно-розважальне дійство-фестиваль «Арт-перехрестя часів і народів».

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив начальник управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров.

За його словами, в рамках фестивалю працюватиме виставкове містечко, проводитимуться екскурсії територією городища, відбудеться перший в Україні інтерактивний тур із доповненою реальністю, історичні реконструкції часів кіммерійської цивілізації тощо.

“Цим масштабним фестивалем відкриється низка заходів, які відбуватимуться у нашому місті з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Протягом двох днів гості занурюватимуться у дивовижну атмосферу, яка панує на яскравій перлині історичного Миколаєва – городищі “Дикий Сад””, – сказав Любаров.

Для охочих працюватимуть майстер-класи з польової археології під керівництвом професійних археологів, історичні театралізовані атракції.

Увечері на містян та гостей чекатиме вистава просто неба “Дванадцята ніч” від акторів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, свято авторської пісні та поезії “Вогнище Евтерпи” та рок-фестиваль “Дикий сад”.

Паралельно на Соборній площі триватиме мистецька акція “Музика просто неба”.

Поселення «Дикий Сад» – єдиний у степовій частині України археологічний пам’ятник високорозвинутої культури епохи пізньої бронзи. Городище існувало з середини XIII і до початку Х сторіччя до Різдва Христового. Воно було «свідком» розквіту Нового царства в Єгипті, підйому і занепаду Мікенської цивілізації у Греції та загибелі Трої.

Читайте також: Стало відомо, чим здивує фестиваль “Ніч у Львові” (відео).

Зоя Брюхович

585

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті