У Мукачеві презентували детальний план території для будівництва міжнародного аеропорту (подробиці)

19 серпня відбулося засідання містобудівної ради Мукачівської міської територіальної громади. На ньому презентували розроблений детальний план території для проектування та будівництва аеропорту в Мукачівській міській територіальній громаді, що на Закарпатті.
Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Детальний план презентували головний інженер проекту “Українського науково-проектного інституту цивільного будівництва” Ольга Краснолудська та головний архітектор проекту Олег Ханенко.

Так, аеропорт займатиме 314 гектарів території. Це здебільшого землі сільськогосподарського призначення, що знаходяться на територія міста, частина в селі Нижнього Коропця. Тут працюватиме 250 робітників, летовище зможе приймати до 1 млн. 400 тис. пасажирів на рік (приблизно 4 тис. за добу).

При зльоті та посадці літаки не зачіпатимуть кордони сусідніх держав. На території аеропорту побудують злітно-посадкову смугу довжиною 2,8 км. Згідно з детальним планом, її зможуть розширити до 3,2 км. Також тут буде пасажирський термінал, вежа керування, стоянка для літаків, вантажні будівлі та багато інших об’єктів необхідних для обслуговування летовища.

Крім того, аеропорт матиме власну пожежну частину, котельню, підстанцію, з якої здійснюватиметься електропостачання. А  для пасажирів хочуть облаштувати готель.

Детальний план території, на основі якого виготовлятимуть проект для будівництва аеропорту, погодили на засіданні містобудівної ради у присутності директора Закарпатської філії  “Фінінпро” Володимира Пригладя та президента Національного експертно-будівельного альянсу України Віктора Лещинського.

Читайте також: Як узаконити самочинне будівництво.

Юрій Іванов

162

Юрій Іванов

Головний редактор