У Маріуполі з’явиться унікальний арт-об’єкт за допомогою якого можна почути звуки міста

У Маріуполі з’явиться унікальний арт-об’єкт “Фіолетова хвиля” за допомогою якого люди зможуть почути звуки міста. 

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у міськраді Маріуполя.

Авторами проекту є Олена Тимошенко, Наталія Ткаченко та Лера Гінзбург. Вони записали звуки за допомогою декількох програм звукового дизайну і 3D-візуалізації.

«Якби поштовх до змін і народження нового мав відображення в природі, це була б водна гладь. Доторкніться або жбурніть в неї щось важке – підуть брижі, хвилі. Але згодом настане новий спокій. У ньому дитячий сміх у дворі перемежовується з криками чайок. Там зустрічаються палаюче сонце і спокійна глибина. І коли на горизонті вони все ж об’єднуються, народжується щось бузково-рожеве – захід, який запам’ятовується на все життя», – описала звуки “Фіолетової хвилі” Олена Тимошенко.

Організаторка проєкту Наталія Ткаченко розповіла, що в основу скульптури лягли спогади та розмірковування відомих артистів, спортсменів, митців, науковців та підприємців:

“Звуки Міста” — це спільна творчість, прояв почуттів містян до свого міста і, водночас, ода містянам, які є його невід’ємною частиною”.

Арт-об’єкт ініційований до 30-ї річниці Незалежності України. Послухати, як звучить Маріуполь та інші міста України можна на сайті.

Читайте також: В Ужгороді з’явилась міні-скульптура, яка розмовляє (відео).

Зоя Брюхович

86

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті