У Львові відбудеться Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев – 2021”

У Львові з 1 до 8 жовтня відбудеться Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев”. До 32-річниці фестивалю у місті пройде багато відомих сценічних та вуличних вистав.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Цьогоріч  на заході представлять кілька потужних, експериментальних театральних постановок з усього світу. До Львова приїдуть театри з Польщі, Угорщини, Італії, Грузії, Ірану, Канади та України. Організатори зазначають, що усі члени труп-гастолерів пройшли повний курс вакцинації у себе вдома.

“Золотий Лев” відбуватиметься на таких локаціях: театр «Воскресіння», Перший театр, театр Лесі, театр ім. М. Заньковецької, Центр Довженка та на площі перед Львівською оперою.

Усі, хто ще хоче взяти участь у фестивалі, можуть завантажити та заповнити анкету на сайті.

Традиційно фестиваль розпочнеться з Карнавальної ходи, яка пройде вулицями міста. Цей захід проведуть за умови, якщо не буде карантинних обмежень. Якщо ж вони все-таки будуть, то організатори проведуть невеличке локальне відкриття на площі перед Оперним театром.

Так, упродовж восьми днів, львів’яни та гості свята зможуть відвідати такі заходи:

Вартість квитків на виставу від 100 до 400 грн.

Довідка: За час існування фестивалю у ньому взяли участь понад 4 тис. акторів із різних країн світу. Гостями були такі визначні театральні зірки як Ада Роговцева, Донатас Баніоніс, Рімас Тумінас, Роман Віктюк, Данель Ольбрихський, Костянтин Райкін, Валентина Тализіна, Богдан Ступка, Григорій Гладій та багато зарубіжних продюсерів, режисерів та відомих критиків.

Читайте також: У Полтаві відбудеться фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія” (відео).

Зоя Брюхович

206

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті