У Львові помер відомий політик та підприємець

Сьогодні, 10 серпня, після тривалої хвороби помер відомий львівський політик Лев Підлісецький.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив міський голова Львова Андрій Садовий:

“З сумом повідомляю, що відійшов у вічність Левко Підлісецький, мій товариш, колега та побратим. Щирі співчуття родині та близьким. Вічная пам’ять!”

Політик помер на 45-му році життя. Завтра, 11 серпня, об 11:00 відбудеться Божественна Літургія. Після цього проведуть чин похорону та прощання з померлим. Підлісецького поховають о 13:00 на 59 полі Личаківського цвинтаря.

Довідка: у травні 2001 року Лев Підлісецький призначений директором з економіки та фінансів ВАТ «Галенергобудпром» у Стриї (завод з виробництва металевих залізобетонних конструкцій з кількістю працівників до 400 осіб). З травня 2003 року на посаді генерального директора/голови правління ВАТ «Галенергобудпром». З липня 2006 року голова правління/генеральний директор ВАТ “Південьзахіделектромережбуд”/ПАТ “Південьзахіделектромережбуд”.

У 2009 році ініціював та запровадив у Львові перші в Україні регулярні екскурсійні тури на так званому «Безрейковому поїзді», а згодом ще й на “Чудо бусі”. Було створено туристичну компанію “Чудо тур” яка пропагує та здійснює діяльність із в’їзного та внутрішнього туризму по Україні. Був ініціатором створення та президентом Львівського туристичного Альянсу у 2013 році. У 2014 році його обрали народним депутатом України VIII скликання. Закінчив навчання на програмі MBA Львівської бізнес-школи УКУ.

Читайте також: Помер колишній прем’єр-міністр України.

Зоя Брюхович

 

367

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті