У Львові буде музей темряви “Третя після опівночі”

Від сьогодні 22 березня у Львові відкриють музей, що покликаний зрозуміти пересічній людині, як це бути незрячим: лише одна година у повній темряві, де світ можна відчути лише на дотик, смак, нюх та слух. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на сайт музею “03:00”.

Першою екскурсією, яку зможуть відвідати львів’яни та гості міста 23 березня, стане виставка в темряві “Мистецтво на дотик”. Простір музею реалістично відтворює повсякденні місця: галерею, будинок, вулицю, природу.

За словами організаторів, музей змінить ваші погляди на багато речей, які сприймаються як буденне та належне:

“Для кожного з нас це звичні локації, які мають своє облаштування, кольори, запахи та звуки. І ми звикли сприймати їх за допомогою зору. Але може бути інакше. Для 39 мільйонів людей у світі візуальних образів не існує”.

Гідами в музеї працюють незрячі люди. Вони допомагають опанувати темряву та чесно відповідають на всі питання. Також музей залучить ще 8 незрячих гідів, а ще дасть можливість створювати інтерактивні освітні виставки для жителів міста та туристів.

Читайте також: На Львівщині в аварії постраждав 15-річний мотоцикліст

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 2 (голова БФ WIR HELFEN UKRAINE) Віктор Адольф

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

98

Тетяна Карпенко

журналіст