У Львівському державному ліцеї імені Героїв Крут провели святкову лінійку до Дня знань (фото і відео)

Сьогодні, 1 вересня, у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут провели святкову лінійку до Дня знань.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

На стройовому плацу перед приміщенням клубу вишикувались 220 першокурсників.

Начальник ліцею Юрій Гусар урочисто відкрив лінійку. Далі прапороносна група винесла стяг ліцею. Після чого увімкнули гімн України та підняли Державний Прапор.

“Цього року 220 юнаків відкинули звичайний спосіб життя і прийняли виклик змін у своєму житті. Вперше серед них – взвод 8-го класу. Отримання погонів ліцеїста та наших шевронів – це не просто заповнення військової форми, а початок наповнення змістом. Всі ці хлопці стануть резервом держави, її впевненістю у завтрашньому дні”, – зазначив Юрій Гусар.

Представники влади привітали ліцеїстів і побажали їм наснаги, натхнення та терпіння. А також вручили відзнаки викладацькому складу ліцею.

Від батьківського комітету з вітальними словами звернувся президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський:

“Ліцеїсти вже отримали великий поштовх, вступивши до найкращого ліцею в Україні. Тут навчається мій син. І ми жодного разу не пожалкували, що обрали саме цей навчальний заклад. Бажаю всім у 30-ряччя нашої прекрасної молодої України дивитись на перспективи розвитку оборони держави. В цьому ліцеї юнаки отримають міцний фундамент навиків та знань”.

Також Віктор Лещинський подарував для музею навчального закладу картину “Козак Мамай” та унікальний екземпляр козацького видання із перекладом «Іменні відомості Прилуцького полку» 1738 року.

Довідка: загалом у ліцеї навчається 450 юнаків. Чимало випускників цього навчального закладу продовжують свій військовий шлях або ж стають курсантами у закладах сектора безпеки. Це один з найкращих показників в Україні серед ліцеїв подібного типу.

Читайте також: Як узаконити самочинне будівництво.

Юрій Іванов

352

Юрій Іванов

Головний редактор