У київському парку “Позняки” з’явиться Алея нот Кузьми Скрябіна

У київському парку “Позняки” спорудять “алею нот” пам’яті музиканта Андрія Кузьменка.

Передає “Оперативна Україна інфо”, про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як наголосили у Дарницькій районній державній адміністрації, даний соціальний проект реалізують завдяки зусиллям громади та підтримки меценатів. Алея буде у формі гітари, з нотами вздовж доріжки та гранітним каменем у центрі.

Зараз на ділянці встановлюють світломузичну інсталяцію, на якій закріплять датчики, що при наближенні людини вмикатимуть музику Скрябіна. На грифі гітари розташують ноти, як у пісні “Старі фотографії”, на кожній з яких буде вказано ім’я українського музиканта.

Відкриття алеї заплановали на кінець травня 2021 року.

Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, був засновником та лідером гурту “Скрябін” із 1989 по 2015 роки.

Музикант мав активну політичну позицію та фінансово допомагав бійцям АТО. Також він відвідував лікарні, де лікувалися українські бійці.

2 лютого Андрій Кузьменко загинув унаслідок автокатастрофи, яка сталася біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка званням “Герой України” у його 52-й день народження.

 

110

Редакція

"Оперативна Україна інфо"