У Києві визначили лауреатів бізнес премії «Cabinet Boss. TOP-50»

29 листопада в Києві в Fairmont Grand Hotel відбулася урочиста церемонія нагородження щорічної бізнес премії «Cabinet Boss. TOP-50». Серед цьогорічних лауреатів: політики, спортсмени, представники аграрного та будівельного бізнесів, громадські діячі, інвестори, артисти та інші.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор Лещинський став одним із лауреатів:

«Наша компанія «ПРОЕКСП», яка входить до будівельного хабу – групи компаній Win Experts, отримала почесну нагороду. Нас визнали «Лідерами із надання консалтингових послуг у сфері будівництва». Вважаю, що це перемога всієї нашої великої та професійної команди. Дякуємо за визнання». І додав, що вони багато працюють, аби Україна розвивалася, зокрема в експертно-будівельній сфері.

У номінації «Кращий головний редактор інформаційного телебачення» переміг Юрій Сугак. Він працює вже 24 роки на телеканалі «Україна». Свою роботу любить. Щоденно приймає на ній нові виклики.

А Наталія Кравченко стала лауреатом у номінації “Кращий нотаріус року”. Вона працює у професії вже понад 22 роки. Застосовує креативний підхід до кожного клієнта. І це дозволяє знівелювати всі можливі ризики під час оформлення будь-яких документів.

Голова громадського об’єднання «Українська Аграрна Асамблея» та групи компаній «Ukraine Foods» Олександр Гапон здобув нагороду в номінації «Краща аграрна компанія року». Каже, що на цій премії оцінили не тільки його здобутки, а ще й компанії. А загалом аграрна промисловість та її розвиток – це заслуга всієї країни.

За словами організаторки Світлани Бондар, цей захід проходив вдруге. І будівлю Fairmont Grand Hotel обрали не просто так, адже це саме те місце, яке відповідає статусу для такого рівня заходу:

«Запросили на церемонію еліту України. Експертна комісія попередньо оцінила всіх учасників. І наразі відбувалося саме нагородження наших 50-ти лауреатів. Надзвичайно задоволена тим, як пройшов наш захід».

У наступному році цю премію проводитимуть більш масштабно. Навіть запланували подібні заходи закордоном.

Хедлайнером вечора стала Слава Камінська. Вона заспівала кілька хітів: «Фурія», «Слава Богу» та ін. Ведучими вечора були Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Серед зіркових гостей: політик Євген Червоненко, співачка Наталія Валевська, екстрасенс Максим Гордєєв, співак Геннадій Вітер та багато інших.

Бізнес премію провели із дотриманням усіх карантинних норм: на вході перевіряли наявність ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів.

До речі, ІА “Оперативна Україна інфо” стала офіційним медійним партнером щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50”.

Читайте також: Як проходила бізнес премія “Cabinet Boss. TOP-50” у Києві.

Юрій Іванов

Фото: Володимир Ануфрієв

588

Юрій Іванов

Головний редактор