У Києві вперше виступить грузинська джазова діва Теона Контрідзе

14 листопада у Києві у Жовтневому палаці звучатимуть грузинські, вірменські та світові хіти у виконанні грузинської джазової діви Теони Контрідзе.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в продюсерській компанії “Master Management 360”.

Теона Контрідзе унікальна у своєму роді і як артистка, і як музикант, і як show woman. Її гастрольний графік включає у себе Берлін, Відень, Ніцу, Сан-Тропе, Монако, Париж та інші найбільші локації по всьому світу. І ось вперше співачка дасть ексклюзивний концерт у Києві.

Вона співпрацює лише з найкращими джазовими музикантами. У списку джазового бенду Теони Контрідзе виступи на одній сцені зі світовими гігантами: Bryan Ferry, Goran Bregovich, Eros Ramazzotti, Morcheeba, Cirque du Solei, De Phazz та багатьма іншими.

Прекрасна музика та бездоганний вокал Теони Контрідзе – запорука чудового вечора у компанії головного феномену грузинської джазової сцени.

“Дорогий Київ, люба Україно! У вас є можливість купити квиток та злитися з нами у музично-танцювальному екстазі. Моє особисте прохання – будь ласка, не надягайте високі підбори. Ми повинні шаленіти, ми повинні схуднути на 3 кілограми мінімум! Ми повинні настільки обмінятися ендорфінами і злитися в екстазі любові, щоб взагалі забути про все”, – запросила всіх глядачів на свій концерт Теона Контрідзе.

До речі, у концерті прозвучать вже відомі сольні треки артистки і прем’єри пісень, будуть всесвітньо відомі хіти у переосмисленні Теони та аранжуванні її видатних музикантів.

Кожен виступ Теони Контрідзе – сюрприз, який обіцяє море емоцій та захоплення! Не пропустіть шанс наживо побачити виступ артистки 14 листопада!

Читайте також: У Києві проведуть щорічне благодійне свято “Різдвяне диво”.

Юрій Іванов 

105

Юрій Іванов

Головний редактор