У Києві відкрилася виставка арт-аб’єктів Дмитра Зазимка

Днями в Києві в Spivakovska АRТ:EGO відкрилася персональна виставка арт-аб’єктів META VERSE 37-річного художника Дмитра Зазимка. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Художник представив 30 полотен та 17 скульптур зайців. Це вже його друга персональна виставка в цьому закладі.

“Загалом займаюсь мистецтвом із дитинства. А от саме в цій техніці, яка є авторською, почав працювати три роки тому. Намагаюсь, щоб мої роботи були реалістичними. Ось всі думають, що це із заліза, а насправді  зроблено на ПВХ. Цей матеріал обробляється акриловою пастою та фарбами”, – говорить митець.

За його словами, ідеї для мистецтва приходять просто із вулиці. Він може побачити якесь графіті і це надихне на якусь нову роботу:

“Образи відкладаються в голові. А потім їх пропускаю через себе та подаю в своїй інтерпретації. Серед перших робіт були полотна-артефакти.  На одну роботу можу витратити тиждень, а деякі можу створювати й рік. Мені завжди краще працюється в нічний час. Можу так захопитися процесом, що спиняюсь тільки під ранок”.

Засновник, головний редактор ІА “Оперативна Україна інфо” Юрій Іванов та Дмитро Зазимко.

Серед робіт майстер представив 17 скульптур зайців-Дзен. Для них спеціально спорудив конструкцію, аби налити туди воду. За задумом 13 скульптур медитують на воді. Один такий заєць коштує від 500 до 700 доларів.

“Число 13 є особливим у моєму житті, адже 13-го у мене було весілля і ще й у 2013 році. Вдячний дружині Ілоні. Вона в усьому допомагає та підтримує мене”, – ділиться.

Художні роботи Дмитра Зазимка виставлялися на виставках у Празі, Римі, Афінах та інших країнах.

Виставка арт-аб’єктів META VERSE триватиме в Spivakovska АRТ:EGO (м.Київ, вул. Саксаганського, 59 б) до 21 листопада.

Читайте також: У Києві нагородили переможців 7-го Міжнародного інтернет-кінофестивалю Star Independent (репортаж).

Юрій Іванов 

241

Юрій Іванов

Головний редактор