У Києві відбулася презентація поетичних збірок Юрія Піжука (фото, відео)

Сьогодні, 29 січня, у Києві відбулася презентація двох поетичних збірок українського поета, голови Профспілки працівників держустанов України Юрія Піжука «Не припиняю мріяти й любити» та «Обпалені війною». Захід відбувся за підтримки Подільської районної в місті Києві   Держадміністрації.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Поціновувачі поезії навіть просили продекламувати вірші на певні теми, наприклад, про дітей.

Юрій Миколайович розповів присутнім про свій творчий та життєвий шлях і як довгий час писав свої твори у стіл.

Також поділився із чималою кількістю історій про те, чим він надихався у процесі написання своїх творів.

Під час поетичної зустрічі Юрій Миколайович презентував і записи власних авторських пісень, які виконують заслужені та народні артисти України.

 

Присутні були глибоко вражені продекламованою ним поезією:До речі, Юрій Піжук почав писати вірші ще в 1990 році, однак його перша збірка «Поезії» вийшла лише у 2018 році.

Юрій Миколайович активно волонтерить у штабі захисту України. Частину коштів із продажу книг передає на ЗСУ. Періодично певна кількість примірників відправляється хлопцям на фронт для підняття бойового духу.

Юрій Піжук має і свій авторський YouTube-канал, на якому презентує свою поезію, зокрема, й у власному виконанні.

Читайте також: В Ужгороді відбулася презентація книги «Не припиняю мріяти й любити» Юрія Піжука (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

Юрій Іванов

Фото, відео: Юрій Іванов

76

Юрій Іванов

Головний редактор