У Києві відбулася презентація книги Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку», – репортаж (фото і відео)

Вчора, 30 червня,  у Книгарні «Є»  відбулася зустріч з авторкою – письменницею, блогеркою Євгенією Кузнєцовою. На ній презентували книгу “Спитайте Мієчку”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна  інфо» із місця події.

На зустрічі говорили про книгу, жінок та чоловіків, гарбузи та чому інколи варто сховатись від життя. Модерувала розмову журналістка та поетеса Ніна Кур’ята.

Авторка  зізналася, що ця книга для неї стала дебютною. І у ній вона висловила все, що хотіла сказати за довгі роки.

“Цю книгу створювала із егоїстичної мотивації. Тобто писала те, чого не вистачає мені в літературі… Написала її, як для себе. Ти читаєш цю книгу і наче підглядаєш за чужим життям”, – говорить Євгенія Кузнєцова.

Також письменниця розповіла, як у рідному селі поставились до її книги. Були такі, які навіть просили автограф.

Євгенія Кузнєцова відповіла і на запитання “Оперативної України інфо”: Скільки часу народжувалась дебютна книга?  Чи підтримували в цьому рідні? Коли краще писалося: вдень чи вночі? Яким накладом видали це видання?

“Писала цю книгу десь чотири місяці. Ніякої атмосфери додаткової не створювала. Писала, коли був час. Самі розумієте, якщо маєш чоловіка та дітей, то працюєш, коли є можливість. Але до моєї роботи рідні ставилися із розумінням. Чоловік прочитав мою книгу ще в чорновому варіанті… Це видання вийшло тиражем у чотири тисячі. Зараз працюю над наступною книгою. Сподіваюсь, що теж всім сподобається. Можу сказати одне, що вона буде веселішою…”, – відповіла письменниця.

У кінці зустрічі присутні вирішили поворожити на презентованій книзі: загадали сторінку та рядок, а потім авторка прочитала, що ж там вийшло:

Усім бажаючим письменниця підписала  книгу. Наша редакція придбала й собі примірник “Спитайте у Мієчки” та отримала бажаний автограф.

Читайте також: Дует бандуристів виконує пісні Шевченка та Скрябіна в столичному переході.

Юрій Іванов 

574

Юрій Іванов

Головний редактор