У Києві відбудеться презентація книги Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку»

Літо у розпалі, а отже час поговорити про дуже літню та теплу, незалежно від пори року, книгу – «Спитайте Мієчку».

Про це пише “Оперативна Україна інфо”, аби кияни та гості міста проводили свій час змістовно, відвідуючи різноманітні заходи.

Сьогодні, 30 червня, о 19:00 у Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться зустріч з авторкою – письменницею, блогеркою Євгенією Кузнєцовою.   На ній  говоритимуть про книгу, жінок та чоловіків, гарбузи та чому інколи варто сховатись від життя.

Модеруватиме розмову журналістка та поетеса Ніна Кур’ята. Вхід вільний.

У центрі розповіді – сестри Мієчка та Лілічка, що вирішують поставити життя на паузу та сховатись на кілька літніх місяців від проблем, думок та нелегких рішень, які потрібно прийняти у недалекому майбутньому. І ідеальне місце для втечі – сільський будиночок бабусі, заплетені стіни якого відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч. Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.

Євгенія Кузнєцова – письменниця, блогерка, дослідниця медіа та прикладної журналістики. Після захисту дисертації із літературного аналізу в університеті Деусто, в Іспанії, працювала консультанткою з медіа для низки організацій, включно із ОБСЄ та ООН в Україні. Перекладає з англійської, німецької, іспанської і французької мов.

Юрій Іванов 

216

Юрій Іванов

Головний редактор