У Києві вчергове відбудеться Загальнонаціональна премія року «Імперія Краси» (подробиці)

4 грудня в Києві відбудеться ІІІ Загальнонаціональна Премія року «Імперія Краси». Захід проходить за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців, президентом якого є Анатолій Кінах  та генерального партнера Центру Ізраїльської стоматології, директором якого є Світлана Кушнірук ( голова судівського складу).

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами організаторів, ведучими заходу будуть Людмила Барбір та Руслан Сенічкін.

Почесні гості: Анатолій та Марина Кінах, Алла Мазур, Лідія Таран, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Анна Різатдінова , Іріша Блохіна , Катерина Кухар, Оксана Байрак, Наталія Холоденко, Анатолій Матвійчук, Алла Попова, Оксана Пекун, Катерина Дудікова, Олександр Бебих, Влад Яма, Вікторія Булітко, Вячеслав Дюденко, Ніколо Петраш, Гурт AVIATOR, Анна Добриднєва, Камалія та Моххамед Захур, Стас Баклан, Олександр Усик й інші.

Також серед запрошених є чимало політиків, акторів, представників ЗМІ, блогерів та партнерів заходу.

Церемонія нагородження відбудеться у Національній опері України імені Тараса Шевченка.

Організатори підкреслюють, що краса є одним із найважливіших чинників культури, що поєднує творчість та любов, натхнення та бажання творити. У кожній професії є люди, яких ми називаємо майстрами своєї справи. Саме вони прагнуть створити такий твір мистецтва, який би не тільки приносив естетичне задоволення, але й надихнув інших на створення краси. Такі майстри та майстрині прагнуть досягти поставленої мети-подарувати людям задоволення та розмалювати їхнє життя в яскраві фарби.

Громадська Організація “Спілка майстрів краси України” з метою популяризації сфери краси висловлює національну повагу до лідерів-лауреатів, які досягли значного  успіху в країні у найбільш важливих сферах професійної й суспільної діяльності .

До речі, цьогорічним медійним партнером ІІІ Загальнонаціональної Премії року «Імперія Краси» виступила “Оперативна Україна інфо”.

Юрій Іванов 

669

Юрій Іванов

Головний редактор