У Києві урочисто нагородять лауреатів щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50” 

29 листопада в Києві в Fairmont Grand Hotel проведуть урочисту церемонію нагородження щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50”. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами організаторів, будівля Fairmont Grand Hotel – це саме те місце, яке відповідає статусу для такого рівня заходу. Там чудові інтер’єри, атмосфера розкоші, вишуканості та смаку, яскравий приклад одного з найуспішніших бізнес-проектів.

Вудучі вечора: Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Хедлайнер вечора: Слава Камінська.

Організатори підкреслюють, що загальна напруга через ситуацію із ковід, що тимчасово склалася, дуже скоро пройде і всі яскраві події, нагороди, і визнання успішності піднесуться з новою силою! Тому проект успішно та активно продовжує свою діяльність.

У номінаціях можуть взяти участь учасники (учасниці), які є власниками компаній, засновниками брендів та займають керівні посади на території України та інших країн світу, популяризують духовні цінності, беруть участь у благодійних та соціальних проектах.

На даний момент вільні лише кілька ключових премій з 25 запропонованих.

Рівень FAIRMONT, понад 100 акредитованих ЗМІ, тільки VIP-гості та найдостойніші партнери. Це наймасштабніший піар міжнародного рівня.

Захід закритого типу. Червона доріжка, банкет та урочиста церемонія вручення премії відбудеться 29 листопада .

“Істинно успішних людей не можна зупинити жодною кризою, вони перемагають і беруть свою заслужену нагороду за будь-яких обставин! Будемо раді Вас бачити як гідних лауреатів щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50”, – підкреслюють організатори.

Щоб взяти участь у програмі нагородження або поставити запитання, телефонуйте до оргкомітету Національного бізнес-рейтингу України:  (044) 242-09-78, (098) 100-70-70. 

До речі, ІА “Оперативна Україна інфо” стала офіційним медійним партнером щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50”.

Читайте також: У Києві вчергове відбудеться Загальнонаціональна премія року «Імперія Краси» (подробиці)

Юрій Іванов 

181

Юрій Іванов

Головний редактор