У Києві створили два нові арт-об’єкти із пластикових відходів (фото)

У Шевченківському та Деснянському районі Києва з’явилися нові інсталяції виготовлені із пластику.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо“.

Одну з композицій із пластику – арку з 16-ти трикутників, кияни та гості міста зможуть побачити на вулиці Дорогожицькій, 3.  Арт-об’єкт створили члени команди Merman Art за ініціативи організації “Україна без сміття”. Для втілення задуму, вони застосували майже 24 кілограми вторсировини. Використовували стаканчики з-під молочних продуктів і контейнерів для зберігання речей.

Наразі креативну арку можна побачити на території UNIT.City, згодом скульптуру перемістять в інше місце, про яке стане відомо пізніше.

Ще одним новим об’єктом, який виготовили з пластику є триметровий стінопис з дельфінами. Його можна побачити на проспекті Романа Шухевича, 11.

Над реалізацією цієї експозиції працювали екологи, громадські активісти, а також небайдужі містяни. Об’ємну картину створили з малюнків різних морських істот які доповнюють одне одного. Всі об’єкти муралу виготовленні зі сміття – пластмасових кришечок, зламаних іграшок та пластику.

Створення стінопису є частиною освітньо-мистецького проєкту “Збережи життя“”для шкіл та громад. Він має привернути увагу до проблеми забруднення, знищення навколишнього середовища, вимирання живих істот у водоймах.

Довідка: щороку близько восьми мільйонів тон пластикових відходів потрапляють у світовий океан. Пластик біологічно не розкладається, тому важливими є загальні зусилля по зменшення його частки у відходах. Один із актуальних методів — це переробка. Вона допоможе зменшити високий рівень забруднення природи пластиком.

“Оперативна України інфо” закликає громадян сортувати відходи й не викидати пластик у водойми. Тільки спільними зусиллями ми збережемо природу.

Читайте також: Київські музеї запрошують на дні відкритих дверей: куди безплатно можна піти у жовтні.

Зоя Брюхович

199

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті