У Києві провели останню гуманітарну роздачу від WCK

Днями в Києві відбулася роздача гуманітарної допомоги для жителів  Дарницького району від WCK. Її роздавали представники благодійного фонду «Архі Волонтери».

Про це повідомляє «Оператина Україна інфо» із місця події.


За словами співзасновників фонду «Архі Волонтери», це була остання гуманітарна роздача продуктових наборів для населення від партнерів World Central Kitchen.

“Хоч це була й остання роздача від наших партнерів, але ми на цьому не будемо зупиняти свою діяльність. Фонд «Архі Волонтери» шукатиме можливість, аби й надалі допомагати людям, які того потребують»,- говорить співзасновник благодійного фонду «Архі Волонтери» Катерина Полякова.

З перших днів війни Фонд постійно допомагає цивільному населенню, теробороні. За тиждень ця гуманітарка надходить до тисячі сімей.

«Також час від часу допомагаємо продуктами ЗСУ. Відправляємо їх на передову»,- зазначає співзасновник фонду «Архі Волонтери» Олександр Поляков. І додає, що будуть раді всім, хто підтримає їхній фонд та приєднається до добрих справ.


До речі, Фонд планує шукати можливості, аби відновлювати нашу державу. Зокрема, забезпечувати харчуванням відбудовників Бучанського району – Буча, Ірпінь, Гостомель. Наразі шукають волонтерів для готування їжі, постачальників круп, макаронів, овочей, м’яса.

Юрій ІВАНОВ

Фото та відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

129

Юрій Іванов

Головний редактор