У Києві провели чемпіонати України серед студентів ЗВО з перетягування канату та богатирського багатоборства

11 та 12 вересня у Києві на території фітнес-парку «Лебедине озеро» відбулися чемпіонати України серед студентів ЗВО з перетягування канату та богатирського багатоборства.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Головними організаторами заходу стали: Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерації Найсильніших атлетів України і Перетягування канату, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація  за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Гончарова.

Партнерами змагань виступили Національний експертно-будівельний альянс України та група компаній Win Experts, а також БО “Благодійний фонд Віктора Лещинського“.

За словами Віктора Лещинського, його Фонд всіляко сприяє талановитій молоді, зокрема і спортсменам:

“Сьгоднішній захід – це чудовий приклад, як потрібно проводити змагання серед студентів. Вважаю, що спорт в Україні необхідно більше розвивати та підтримувати. Тож робимо свій внесок у цьому напрямку”.

Крім того, він висловив вдячність Федерації Найсильніших атлетів України і перетягування канату за  вручену йому подяку.

У програмі чемпіонатів передбачили спортивні змагання, силові вправи, концерт за участі зірок та дітей, показ мод від відомих українських дизайнерів та брендів, подарунки для учасників та офіційна частина нагородження переможців.

До речі: Інтернет-видання “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером цих чемпіонатів.

Подробиці та результати чемпіонатів будуть згодом.

Читайте також: Збірна України з волейболу обіграла Бельгію та вийшла до плей-оф Чемпіонату Європи.

Юрій Іванов

(Фото: Аліна Тарасюк)

278

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × two =