У Києві провели Чемпіонат світу із Truck Pull (репортаж)

Сьогодні, 19 вересня,  у Києві на Оболонській набережній, 20 розпочався Чемпіонат світу із Truck Pull. У ньому свої сили продемонстрували найсильніші богатирі із 10 країн. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Захід розпочався із Гімну України у виконанні співачки Наталії Валевської.

З вітальним словом до присутніх звернувся офіційний партнер, президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній “Win Experts”, голова БО “Фонд Віктора Лещинського” Віктор Лещинський:

Також на урочистому відкритті виступили генеральний партнер чемпіонату, депутат Київської міської ради, президент БФ “Культурні новації”, голова МФО “Успішний Київ”, меценат та книговидавець Владислав Трубіцин та президент Федерації Найсильніших атлетів України і Перетягування канатів Володимир Кіба.

Після чого Віктор Лещинський подарував Володимиру Кібі малюнок на полотні, який створив всесвітньо відомий художник і скульптор Петро Антип.

Організаторами чемпіонату стали Міністерство молоді та спорту України, Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату (UFSA), Оболонська у місті Києві районна Державна адміністрація, Всесвітня Ліга чемпіонів (SCL) володар прав на Чемпіонати світу з тракпулу.

У перервах між вправами всі охочі мали можливість долучитися до силових конкурсів та виграти різноманітні призи.

Результати змагань згодом.

До речі: Інтернет-видання “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером цього чемпіонату.

Читайте також: Альянс провів чергове засідання Вищої Ради експертних організацій будгалузі.

Юрій Іванов

485

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті