У Києві проведуть офіційну церемонію нагородження переможців 7-го Міжнародного інтернет-кінофестивалю Star Independent

5 листопада у Києві о 15:00 у готелі Софіївський Посад відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців 7-го Міжнародного інтернет-кінофестивалю Star Independent.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

В Україні організатором Фестивалю виступила телеведуча, продюсер Юлія Гончар, а в Америці засновниця Кінофестивалю Олена Яремчук.

За словами організаторів,  інтернет – вільний майданчик для висловлювання власних творчих думок. Уже давно глядач дивиться всі кіноновинки, перебуваючи вдома. З появою інтернету ми можемо робити фільми спільного виробництва (co-production) з будь-якої точки нашої планети. У всьому світі людей хвилюють одні й ті ж питання любові, сім’ї, миру та добра.

“Наш Фестиваль створений як майданчик для комунікації вільнодумних творчих особистостей. Кінофестиваль має виключно соціальний характер. Темою 7-го фестивалю є «Екологія мислення. Дикий Захід і я”. Ми робимо акцент на творчу співпрацю американських кіномитців і українських. Фестиваль відбудеться онлайн, а також офлайн в Україні і в Америці. Під час фестивалю ми приймаємо арт роботи, визначаємо переможців, проводимо підчинг, презентації творчих робіт, нагороджуємо переможців, переглядаємо цікаві роботи учасників зі всього світу”,- підкреслює Юлія Гончар.

7-й Міжнародний інтернет-кінофестиваль Star Independent представляє наступні номінації:
– “Кращий фільм” (режисер фільму);
– “Краща режисура” (режисер фільму);
– “Найкраща акторська робота” (актор/актриса);
– “Кращий документальний фільм” (режисер);
– “Кращий короткометражний фільм” (режисер);
– “Кращий кліп” (виконавець);
– “Краща ТБ-програма” (автор програми);
– “Кращий новинний сюжет” (журналіст);
– “Кращий соціальний ролик” (автор ролика);
– “Кращий серіал”.

Також вперше відбудеться нагородження дитячих премій. Загалом на Фестивалі буде 22 переможці.

Переможці визначаються шляхом онлайн-голосуванням глядачів та професійного журі.

Голова журі: Франк Майор, продюсер (США).

Члени журі: Константін Фам кінорежисер (США); Олексій Клименко, кінорежисер (США); Ярослав Підгора-Гвяздовський, кінокритик (Україна); Олександр Гусєв, кінокритик (Україна); Вікторія Гришко, кінопродюсер (Нідерланди).

Попередньо 3-го листопада в «Укрінформі» проведуть прес-конференцію присвячену Міжнародному інтернет-кінофестивалю Star Independent. А 5 листопада відбудеться офіційне нагородження переможців.

До речі, ІА “Оперативна Україна інфо” стала офіційним медіапартнером 7-го Міжнародного інтернет-кінофестивалю Star Independent.

Читайте також: У Києві урочисто нагородять лауреатів щорічної премії “Cabinet Boss. TOP-50” .

Юрій Іванов 

298

Юрій Іванов

Головний редактор