У Києві проведуть Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй»

9 грудня о 18:00 в Києві в Pochayna Event Hall відбудеться щорічний Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй».

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Цей захід проводиться щорічно за сприяння: Міністерства закордонних справ та Міністерства культури та інформаційної політики.

Його мета  – об’єднати людей та підтримка дружби між народами заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії, традицій різних держав та поглиблення міждержавного діалогу між Україною та світом.

Уся благодійність щорічного «Параду Націй» скеровується на допомогу дітям з обмеженими можливостям психофізичного та інтелектуального розвитку.

До “Параду Націй 2021” запросили представників: Офісу Президента Україні; профільних міністерств; Верховної Ради ; міжнародного дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні. Також на заході чекають власників міжнародної та української бізнес-спільноти; зіркових артистів, представників мистецьких кіл.

Dress-code – Black tie, національний костюм. Робочі мови вечора – українська, англійська.

У концертній програмі «Парад Націй 2021» передбачили: виступи народних та заслужених артистів з різних куточків світу; презентації національних прапорів; презентації національного вбрання та відео-ролик про країни-учасниці.

Впродовж 4 годин концертного дійства всі присутні мають змогу отримати справжню естетичну насолоду від різноманітних та різнобарвних концертних номерів, поринути у культуру кожної країни та відчути дружній зв’язок між нашими народами.

Україна як завжди представлять мистецьким різнобарв’ям, де органічно поєднаються автентична та сучасна українська культура у виконанні провідних діячів мистецтва: артистів, музикантів, танцювальних колективів, українських дизайнерів тощо.

Протягом вечора на Вас чекають: міжнародні дипломати та представники 50 країн світу; власники міжнародного та українського бізнесу; зіркові артисти та гості; welcome drink; вільне спілкування та перемовини Be-to-Be; неперевершений настрій та незабутня культурна подорож по всьому світу.

За словами організаторів, всі карантинні заходи при проведенні “Параду Націй” виконають. В обов’язковому порядку перевірятимуть наявність сертифікату вакцинації, вимірюватимуть температуру та забезпечать  захисними масками.

Захід відбудеться за адресою: Київ, проспект Степана Бандери, 23.

ІА “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером заходу.

Читайте також: У Києві провели щорічне благодійне свято «Різдвяне диво».

Юрій Іванов 

282

Юрій Іванов

Головний редактор