У Києві проведуть чергове засідання Вищої Ради експертних організацій будівельної галузі

17 вересня в готелі InterСont inental Kyiv відбудеться чергове засідання Вищої Ради експертних організацій будівельної галузі. Цього разу Національній експертно-будівельний альянс України проводить його спільно з Асоціацією «Експертні організації України».

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” .

За словами президента НЕБАУ Віктора Лещинського,  на захід запрошують представників експертних, проектних та будівельних організацій, органів виконавчої влади, профільних громадських об’єднань, депутатів:

“Такі заходи є дуже важливими. Вища рада експертів будгалузі намагається об’єднатися для поліпшення якості роботи експертизи, економії бюджетних коштів і поліпшення самої якості будівництва. Експертне середовище має стати потужним рупором для того, щоб країна і замовник отримували якісний продукт”.

Керівник Асоціації «Експертні організації України» Сергій Кузьмін також зазначає, що такого масштабу заходи проводити в експертному колі вкрай важливо, аби підіймати на них актуальні питання та шукати шляхи їх вирішення задля розвитку і покращення усіх процесів у містобудуванні:

“Так, професійна організація експертування проектно-кошторисної документації, як заключної стадії проєктування об’єктів будівництва, виступає одним із найголовніших важелів істотного зменшення корупційних ризиків при подальшій взаємодії забудовника з органами державного архітектурно-будівельного контролю в нашій країні. Це безпосередньо впливає на усю будівельну галузь і той продукт, що ми отримуємо як споживачі. На цьому будемо акцентувати увагу на нашому заході”.

Обговорюватимуть такі питання:
– E-construction: актуальні питання і необхідність її удосконалення. Впровадження, експлуатація та напрямки удосконалення;
– ДАБІ-ДІАМ: основні аспекти взаємодії з експертними організаціями. Зміни хороші і різні, чи буде результат?;
– зміни до порядку атестації виконавців робіт (послуг);
– аудит безпеки доріг: врегулювання зараз і сьогодні;
– приведення положень чинного «Порядку проведення експертизи містобудівної документації» у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель».

Організатори зазначають, що можливі зміни до порядку денного відповідно до пропозицій. Участь у заході для представників цільових груп безкоштовна.

До речі, на засідання чекають народних депутатів з профільного Комітету ВРУ, представників Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінцифри.

Початок заходу: 11.00. Реєстрація: 10.30. Контактний телефон: 044 357 44 00.

Читайте також: Віктор Лещинський: «Якщо ви хочете продати чи придбати нерухомість — зараз найсприятливіший для цього час…».

Юрій Іванов 

253

Юрій Іванов

Головний редактор