У Києві проведуть благодійний концерт, аби зібрати кошти для лікарні «Охмадит»

18 листопада у Києві в Osocor Residence проведуть благодійний концерт-аукціон «Діти без війни», аби зібрати кошти для дитячої лікарні «Охмадит».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами організаторів, вони запланували зібрати один мільйон гривень придбання медичного обладнання для найбільшої дитячої лікарні України – «Охмадит». Адже більше 800 дітей страждають саме через нестачу професійного устаткування.

Цей лікарняний заклад допомагає малечі абсолютно безкоштовно. А від початку повномасштабного вторгнення став госпіталем і для для дорослих.

За час війни тут пролікували десятки пацієнтів з пораненнями, які отримані внаслідок війни (вогнепальні, мінно-вибухові, осколкові поранення, контузії). Сьогодні лікарня критично потребує допомоги.

За ініціативи волонтера та інфлюєнсера Тетяни Савіцької до збору приєднались гурти та артисти: Mózgi, AVIATOR та «Парадіз», Солоха, ROXOLANA, BRYANGIN, DEMCHUK,  Lida Lee, Сергій Костецький, Нікіта Кісельов та Катя Краснікова. Ведучою концерту стане Міла Єрємєєва. Подія відбудеться за підтримки БО «Благодійний Фонд «Охматдит – здорове дитинство» в Osocor Residence, придбати квитки можна тут.

Усі зібрані кошти з концерту та аукціону, а також донати передадуть лікарні «Охмадит» для придбання двох операційних столів, аби наші лікарі змогли продовжувати свою місію та рятувати життя дітей, які кожного дня страждають від війни в країні.

Підтримати збір зараз можна за реквізитами:

Посилання на Банку:

https://send.monobank.ua/jar/8cRqczVbQu

Номер картки Банки:

5375 4112 0039 8092

Переказ за реквізитами:

Рахунок в “ОТП Банк” рахунок мультивалютний  (IBAN): UA613005280000026000000025117

ЄДРПОУ: 44751319

Отримувач: Благодійна Організація «Благодійний Фонд “Охматдит – здорове дитинство»

Призначення платежу: Благодійна допомога.

Читайте також: У Києві провели черговий тренінг з основ тактичної медицини (фото)

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Як проходив тренінг з основ тактичної медицини в Києві (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

79

Юрій Іванов

Головний редактор