У Києві продовжать будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на місцевий острів (фото)

Столиця продовжить будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року за рахунок меценатських коштів. Гроші з міського бюджету не залучають.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, Київ отримав кошти на продовження будівництва від Метрополії Великого Парижа. Це цільові кошти, які іноземні партнери виділили нам на зведення саме цього об’єкта.

«На початок 2023 року вже встановили 3 опори мосту і розпочали встановлення четвертої, закупили матеріали. За кошти, що надала Метрополія Великого Парижу, завершать встановлення 4-ої опори мосту, закуплять і встановлять допоміжні й частково прогонні конструкції, придбають металоконструкції»,- зазначає Віталій Кличко.

Також він додав, що за проектом, міст спиратиметься на 4 опори, дві з яких розташовані у протоці. Ширина пішохідного об’єкту становитиме 4 м, довжина – 164  м. Міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Проходу маломірних суден до затоки Оболонь об‘єкт не заважатиме.

«Оболонський острів облаштуємо як сучасну зону відпочинку для киян зі збереженням флори і фауни», – підсумув міський голова Києва.

Читайте також: У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (відеорепортаж)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

506

Юрій Іванов

Головний редактор