У Києві помер легендарний український режисер, Народний артист України Віталій Малахов

Вчора, 4 листопада, у Києві на 67-му році життя помер український театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Народний артист України, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі Віталій Малахов.

Про його смерть“Оперативній Україні інфо” повідомила дочка Даша Малахова 

Відомо, що упродовж тижня артист перебував у реанімації.

“Протягом 2 днів ми були між небом та землею. Ніколи ще мені не було так страшно і погано. Про себе дала знати стара отруйна бойова рана і почався сепсис. Передбачити це було неможливо”, – повідомляла донька режисера.

Довідка: творча кар’єра Віталія Малахова розпочалася 1977 року на українському телебаченні.

З травня 1978 року по вересень 1979 року він працював у Київському державному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 1979 року очолив Київський державний театр естради, в якому здійснив постановки вистав: “Я — Київ”, “Ніч чудес”, “Зоря та смерть Пабло Неруди”, “Шахрай мимоволі” та інші.

Згодом із 1985 по 1987 рр. працював зі своєю трупою на базі Київського Молодіжного театру, а з серпня 1987 року був створений Київський драматичний театр на Подолі. У 1987 році став художнім керівником Київського академічного драматичного театру на Подолі. У його доробку було понад 60 вистав.

Читайте також: На 74-му році життя померла відома київська пенсіонерка Олена Вовк.

Зоя Брюхович

174

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті