У Києві недобудовану психлікарню вподобали графісти, фотографи та сатаністи (фото)

У Києві на Дорогожичах є недобудована психіатрична лікарня. Це місце, яке вабить до себе любителів екстриму, пригод, паранормальних та аномальних явищ. Кажуть, що її будували як новий корпус, але через низку смертельних інцидентів будівництво припинилося.  Тепер же це місце наче магніт притягує до себе графістів, фотографів та сатаністів. А два місяці тому тут 21-річний юнак навіть вчинив самогубство, підірвавши себе. 

Журналісти “Оперативна Україна інфо” вирішили зробити ревізію цієї недобудови. Ось, що потрапило до нашого фотооб’єктиву.

На кордоні території парку “Кирилівський Гай” та Бабиного Яру стоїть  щільна “стіна” з високих дерев. Саме вона і приховує ще один занедбаний об’єкт Києва – недобудований додатковий корпус інституту соціальної і судової психіатрії та наркології для київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1.

Як такої історії у недобудованої будівлі немає. Припускають,  що через низку смертельних інцидентів будівництво припинилося. Але більш ймовірним є те, що будівельні роботи зупинили, як і більшість будівництв по всьому СРСР, у зв’язку з розвалом Радянського Союзу.  Добудувати чи перепрофілювати цей довгобуд під щось інше не пробували.  І зараз він знаходиться в аварійному стані.

 

Тут збираються любителі пограти в пейнтбол та пострибати з даху “на гумці”. Роблять часто-густо фотосесії. Чи просто милуються  запаморочливими краєвидами столиці. Приходять сюди вночі і сатаністи, які проводять різноманітні ритуали. Кожен шукає в цьому місці щось своє…

На стінах можна побачити чималу кількість графіті різної тематики.

Перед в’їздом на територію психлікарні є КПП. Але тут чомусь охорони немає.  У кабінці давно проросли дерева…

Ось і у вечері, 29 липня,  ніхто не завадив вчинити самогубство 21-річному юнакові, який просто підірвав себе.  І відтоді це місце стало ще більш популярним.

Подібних довгобудів по Києву і країні є чимало. На жаль, доступ до них вільний і їх ніхто не охороняє. Тож молодь  проводить там свій вільний час. І часто такий відпочинок закінчується трагічно… Якщо ви все ж приходите в такі місця – не забувайте про свою безпеку!

Читайте також: В Ужгороді урочисто заклали капсулу та наріжний камінь у фундамент кафедрального собору ПЦУ.

Юрій Іванов

Фото: Аліна Тарасюк

589

Юрій Іванов

Головний редактор