У Києві на вулиці Сирецькій прорвало теплотрасу (фото, відео)

Сьогодні, 29 жовтня, у Києві на вулиці Сирецькій прорвало теплотрасу. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

У соціальних мережах пишуть, що гарячих джерел та гейзерів у Києві тепер стане більше, адже розпочався опалювальний сезон. Така ситуація повторюється рік у рік.

Чому так стається пояснює експерт, президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор Лещинський:

“Причина такої комунальної катастрофи полягає у тому, що теплотраси давно уже зношені і не витримують того навантаження, яке з’являється з розвитком інфраструктури. Для того, аби уникнути масштабніших наслідків, уже сьогодні міська влада за підтримки експертів має розпочати реконструкцію системи мереж «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Але перед цим розробити її комплексну програму. В іншому випадку, Київ рано чи пізно перетвориться на «духмяну» Венецію. Міська влада повинна думати не тільки про зовнішній вигляд столиці: нові парки, сквери, адмінбудівлі, а й про внутрішній організм – підземні мережі. Тарифи на комунальні послуги зростають, а якісь надання послуг знижується”.

Відео прориву теплотраси на вулиці Сирецькій можна переглянути тут.

До речі, Київ стали називати столицею підземних фонтанів. Оскільки у місті почастішали масштабні прориви теплотрас. Таке явище ставалося на перехресті вулиць Петропавлівська та Захарівська, що на Куренівці. До цього подібний випадок трапився на Березняках. Підземні фонтани утворювалися і у Шевченківському, і в Голосіївському районах. Одна із наймасштабніших аварій із проривами теплотраси сталася на початку минулого року біля метро Либідська. Тоді окропом залило не тільки вулиці, а й торгівельний центр. Дев’ятеро людей зазнало опіків.

Читайте також: Назвали причину вибуху на заправці WOG у Харкові.

Юрій Іванов 

98

Юрій Іванов

Головний редактор