У Києві можливе підтоплення окремих територій внаслідок тривалих дощів
У Києві через ймовірне збільшення рівня води є ризик підтоплення окремих територій.
Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в ДСНС Києва.
Так, йдеться про села та садово-дачні ділянки в заплаві річок Десна та Дніпро (в основному це стосується лівобережної частини), а також вірогідними є затоплення прируслових ділянок масиву Конча-Заспа.
Надзвичайники кажуть, що це не буде нести загрози житловим масивам та промисловим об’єктам, але існує імовірність підтоплення деяких пляжів та зон відпочинку, а також садово-дачних ділянок.
Рятувальники та місцеві органи виконавчої влади радять жителям цих територій та тих, хто проживає поряд із водоймами, підготуватись до імовірних підтоплень.
У разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте за номером “101”.
Читайте також: В Оболонському районі столиці через дощ залило проїзд (фото)
Дивіться також відео: Професор Євген Гула завітав у гості до юного художника Данила Ноздрі, аби оцінити його нові полотна
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО