У Києві масштабно проведуть “Всеукраїнський містобудівний форум” та День будівельника

4 серпня о 14:00 у Київському національному університеті будівництва та архітектури (Київ, Повітрофлотський проспект, 31) відбудеться «Всеукраїнський містобудівний Форум». На ньому обговорюватимуть невідкладні завдання, що постають перед регіональною, місцевою владою та професійною спільнотою, яка забезпечує практичну реалізацію державної містобудівної політики.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Форум організовує Національний Експертно-будівельний альянс України.

«Цей захід проводимо, адже наразі відбуваються законодавчі перетворення, пов’язані із реформою децентралізації. А відповідно змінюються і механізми втілення просторового розвитку та земельних відносин в Україні», – говорить президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

До участі в заході запросили представників Офісу Президента, Народних депутатів України, керівництво Міністерств, обласних державних адміністрацій, Держгеокадастру, інституту проектування міст «Діпромісто», ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», представників Національної Спілки Архітекторів України, Асоціації міст України, об’єднаних територіальних громад, архітекторів, будівельників, керівників експертних організацій.

На форумі планують презентувати Консорціум «Всеукраїнське агентство розвитку громад і територій».

«У зв’язку із закінченням адміністративної реформи та багатьма змінами в законодавчому полі, ми вирішили об’єднати зусилля в Консорціум. У нього увійшли фахівці з екологічної, містобудівної, проектної, землевпорядної сфер та охорони культурної спадщини. Усе це потрібно для того, аби системно реалізувати реформи на місцях», – зазначив Віктор Лещинський.

Також він додав, якщо ж конкретизувати та розширити питання про майбутню діяльність Консорціуму, то головна його мета – надавати послуги технічного консультування в межах проектів розвитку інфраструктури та будівництва. В тому числі в сфері розвитку громад та територій, створення документації та об’єктів будівництва, послуг технічного нагляду за будівництвом тощо.

Після завершення Форуму відбудеться концерт за участі артистів, який присвятили Дню будівельника. А хедлайнером святкування стане відома українська співачка Наталія Валевська. Шоу-програма здивує та подарує незабутні емоції. Потім на гостей чекатиме святковий фуршет.

Акредитація ЗМІ проводиться за телефоном: 096-626-35-64.

Читайте також: Як узаконити самочинне будівництво.

Юрій Іванов

944

Юрій Іванов

Головний редактор