У Києві чергові обшуки: податківці навідалися в КП “ГІОЦ”

Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки на Комунальному підприємстві “ГІОЦ” у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення пособницьких дій в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Як передає  “Оперативна Україна інфо”, про це повідомили в прес-службі Київської міської прокуратури.

2 червня  за адресою КП «ГІОЦ» проводяться обшуки, аби відшукати первинні фінансові документи та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія у період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги КП «ГІОЦ». При цьому вказане підприємство, використовуючи грошові кошти КП «ГІОЦ» у сумі понад 10 млн гривень, нібито замовляло зазначені послуги у підприємства з ознаками фіктивності.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України.

Довідка: комунальне підприємство «Головний Інформаційно-обчислювальний центр» засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

68

Юрій Іванов

Головний редактор