У Києві 30-річний Тіріон Ланістеренко грає на екзотичному інструменті

Щовихідних у підземному переході на Позняках 30-річний Тіріон Ланістеренко із Києва грає  на екзотичному інструменті українські та іноземні хіти. За його словами, це  чудовий майданчик, аби показати людям свій талант. 

Музикант погодився ексклюзивно розповісти  “Оперативній Україні інфо”  про свій талант, гру на екзотичному інструменті, зйомки в кліпі Серьоги (Сергія Пархоменка) та величезну жагу до життя.

– Тіріоне, це твоє справжнє ім’я чи псевдонім? 

– Ні. Взяв собі творчий псевдонім. Хочу, аби мене так називали. Власне ім’я не розголошую.

– Як називається інструмент, на якому зараз граєш? 

– Це пан-флейта, яка є перуанським інструментом. Походить із Еквадору, який  розташований на тихоокеанському узбережжі Південної Америки. На ньому люблять грати в Молдові. В Україні ж чув рідко. Можливо, з часом він стане більш популярним у нашій державі.

– Ти професійний музикант? На скількох інструментах граєш? 

– Закінчив музичну школу по класу фортепіано. Додатково опанував баян. Крім того, маю поставлений голос. Співаю баритоном. Серед улюблених виконавців Віктор Цой, Кузьма Скрябін, гурт “Руки вверх”. Закінчив Київське училище культури та мистецтва. Потім здобув вищу освіту в Київській Академії мистецтв. А також закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за музичним напрямом.

Тіріон Ланістеренко та засновник і головний редактор ІА “Оперативна Україна інфо” Юрій Іванов.

– Ти знявся в кліпі Серьоги на пісню “Антифриз”. Розкажи, як проходили зйомки. Чи сподобалась співпраця із цим артистом? 

– Артист Сергій Пархоменко –  дуже творча та енергійна людина. Ці зйомки лишили в мене купу позитиву. Хоч у мене була й епізодична роль, але приємно.

– Де ще знімався?

– Були різні зйомки в рекламах, фільмах та ін. Також мене запрошують аніматором на корпоративи, у кафе та ресторани. Найбільше запам’яталися зйомки в рекламах Volkswagen та Київстар з Вєркою Сердючкою. Проте мрію знятися у великому кіно та вийти на професійну сцену. Маю свій YouTube-канал, де знімаю відеоролики. Також веду сторінку в Фейсбук. Запрошую всіх переглянути там мою творчість!

Починає грати на пан-флейті композицію Despasito.

– У кого ще б знявся в кліпі? 

– Можливо, у кліпах Дана Балана, Монатіка, Надії Дорофєєвої. Також мені подобається Тіна Кароль.

– Чи ходив на якісь талант-шоу?

– Десять років тому ходив на “Україна має талант”. Був на “Голосі країни” чотири роки тому. Мене чомусь не вибрали. Розчарувався у цих кастингах.

Далі виконує український шлягер “Червона рута”.

– Про що мрієш?

– Мати потужне здоров’я.

– Що порадиш людям маленького зросту?

– Будьте впевненими в собі та не комплексуйте. Всі ж ми є різними: хтось маленький, хто високий…  Головне, бути гарною та доброю людиною.

“Оперативна Україна інфо” бажає Тіріону Ланістеренку успіхів на шляху до великої сцени. Віримо, що він у майбутньому обов’язково стане відомим артистом.

Підкреслимо, що наша редакція й надалі підтримуватиме талановиту молодь своїми публікаціями.

Читайте також: 12-річна Софія Кирилеску влаштовує вуличні концерти в Києві (фото і відео)

Спілкувався Юрій Іванов 

610

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =