У Класичній гімназії Ужгорода після капітального ремонту відкрили басейн (фото)

Сьогодні, 7 липня, у Класичній гімназії Ужгорода після капітального ремонту урочисто відкрили оновлений басейн.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на Ужгородську міську раду.

До заходу долучилися народні депутати України Микола Тищенко та Михайло Лаба, голова Закарпатської обласної адміністрації Анатолій Полосков, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, депутати міськради та інші поважні гості.

Цей басейн – найбільший і один із двох, які останніми роками діяли в школах Ужгорода. У ньому мали можливість займатися учні Класичної гімназії, навчали плавати всіх охочих дітей міста, школярів під час літніх таборів. Проте ремонт басейну не робили з часу, коли в цій будівлі почала діяти гімназія – з 1994 року. Чаша басейну була суттєво пошкоджена, об’єкт не відповідав ні санітарним, ні технічним нормам і у 2017 році він припинив свою роботу.

Як відзначив у вітальному слові міський голова Богдан Андріїв, сьогоднішнє спортивне свято – результат спільної роботи державної, обласної та міської влади.

“Дякую депутатам Ужгородської міської ради, Закарпатської обласної ради та народним депутатам, які доклали всіх зусиль, щоб Ужгород мав такий визначний об’єкт. Вдячний також майстрам, які тут потрудилися. Працюватимемо й далі над розвитком спортивної інфраструктури, щоб наших дітей, молодь, заохочувати вести здоровий спосіб життя”, – сказав Богдан Євстафійович.

Зараз оновлений басейн відповідає всім нормам для проведення змагань із водних видів спорту. І найважливіше, що ужгородські дошкільнята, школярі тут будуть вчитися триматися на воді, займатися для зміцнення здоров’я та повноцінного фізичного розвитку.

Роботи, фінансування яких було із міського та державного бюджетів, почали у 2019 році. Зробили капремонт чаші басейну із заміною технологічного обладнання для водопідготовки та фільтрації. Встановили енергозберігаючі вікна та двері, змонтували нові електричну, водопровідну та каналізаційну мережі, сучасну та енергоефективну систему вентиляції.

Також замінили сантехніку, систему опалення, утеплення фасаду з опорядженням цоколя. Облаштували і тренажерну залу, перепланували роздягальні із санвузлами та душовими.

Загальна кошторисна вартість капремонту – 20 млн 941 тис. грн, із них 14 млн 414,5 тис. грн – кошти бюджету Ужгорода, 6 млн 526,5 тис. грн – кошти державного бюджету.

Завершили урочистості показовими виступами із плавання спортсменів ужгородських клубів «На старт», «Олімпік», відділення плавання ДЮСШ №1 м. Ужгорода та ватерпольного клубу «Ужгород».

Читайте також: У Мукачеві відкрили найбільший в області спорткомплекс ДЮСШ 

Юрій Іванов 

153

Юрій Іванов

Головний редактор