У Івано-Франківську лікарню передали необхідне медобладнання для лікування дітей із вродженими вадами серця

Учора, 5 вересня, голова БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський разом із заступником Міністра охорони здоров’я України Богданом Боруховським відвідали із робочим візитом КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради», аби передати необхідне для закладу медобладнання.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» із місця події.

За словами Віктора Лещинського, під час візиту Фонд передав лікарні благодійну допомогу – медичне обладнання: монітор пацієнта, модульний монітор пацієнта, апарат для штучної вентиляції легень та інше:

«За це наша команда вдячна «Міжнародній сільськогосподарській компанії Corteva Agriscience», яка внесла благодійну пожертву на придбання необхідного медобладнання, аби створити в місті центр лікування дітей з вродженими вадами серця. Така допомога є надзвичайно необхідною, оскільки в Івано-Франківську знаходиться велика кількість і внутрішньо переміщених осіб. Вони теж потребують гідного медичного обслуговування. Зокрема, чимало хлопців, яких доставляють із передової, відтепер матимуть кращі умови для лікування».

Голова Фонду додав, що їхня команда й надалі робитиме все можливе і неможливе, аби бути надійним тилом для нашої держави.

А від Міністерства охорони здоров’я ця установа отримала УЗД апарат.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Богдана Боруховського, на даний момент в Україні військові рф зруйнували повністю понад 100 медзакладів, а 900 зазнали пошкоджень:

«Слава Богу, що на Західній Україні таких об’єктів небагато, але ми знаємо, що сюди приїхало чимало людей, які так само потребують якісної медичної допомоги. І МОЗ у межах своїх програм зі Світовим банком та Глобальним фондом швидко переформатувалося з початку воєнних дій і закупило багато одиниць обладнання, які є найбільш потрібні в такій ситуації».

Директор медзакладу Тарас Масляк підкреслив, що обладнання, яке наразі отримали переважно для розвитку кардіохірургії. І воно дуже потрібне, адже є чимало проблем кардіологічних, кардіохірургічних. А в їхній заклад звертаються із цими захворюваннями як діти, так і дорослі.

На зустрічі були присутні місцеві очільники, представники влади та голова партії «Слуга народу» в Івано-Франківській області, народний депутат Олена Вінтоняк.

Наостанок для присутніх провели екскурсію цим медзакладом.

Читайте також: У Києві провели благодійний захід для дітей-переселенців (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!


Юрій ІВАНОВ

Фото: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ

214

Юрій Іванов

Головний редактор