У Херсоні росіяни розграбували все комунальне майно

Російські військові грабують як помешкання жителів Херсона, так і підприємства захопленого міста.

Про це розповіла начальниця Херсонської МВА Галина Лугова, повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Радіо Свобода.

За її словами, окупанти вивезли автопарк міста, який був поповнений 30-ма автобусами:

«Розграбоване абсолютно усе майно в нашому місті, яке належало до комунальних підприємств, що забезпечували життєдіяльність нашого міста. Комунальне підприємство «Херсонміськводоканал», яке мало на своєму балансі велику кількість саме технічних засобів, машин, це все вивезено, нічого немає. Така сама ситуація і підприємства «Херсонгаз». Воно повністю спустошене. Наш автопарк, який був поповнений 30-ма автобусами, вони всі вивезли. «Швидкі допомоги», які були в місті, всі вивезені, пожежні машини – жодної не залишилося».

У цілому ситуація в місті є «складною та напруженою». З огляду на бойові дії й окупацію росією частини півдня України, редакція не може отримати офіційного підтвердження про озвучені свідчення чи незалежно їх перевірити.

Читайте також: У Херсоні росіяни крадуть навіть пам’ятники

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

52

Тетяна Карпенко

журналіст