У Харкові відбудеться Всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту

У Харкові з 2 по 3 жовтня відбудеться Всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту HORSES SPIRIT.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили організатори заходу.

Фестиваль пройде в Nikolo’s horses club, що знаходиться на вулиці Тваринників, 36. Вхід – безкоштовний, але для того, щоб потрапити на фест потрібно попередньо зареєструватися.

В програмі заходу: масштабне яскраве музичне шоу від Prime Orchestra sympho show, лекції від Максима Розенфельда, кінний театр “Запорозькi козаки”, показові виступи з виїздки, конкуру та вольтижировки, виступи Дергачевскої кінної школи та багато іншого. Також під час свята буде створено Фонд для навчання кінним спортом талановитих дітей з малозабезпечених сімей.

Організатори зазначають, що івент спрямований на популяризацію верхової їзди і відродження олімпійського виду спорту, формування позитивного іміджу України на світовій арені, і налагодження державного і приватного партнерства між кінними клубами.

Захід організовано Всеукраїнською Федерацією кінного спорту разом з Федерацією кінного спорту Харківської області при підтримці Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Читайте також: В Ужгороді урочисто заклали капсулу та наріжний камінь у фундамент кафедрального собору ПЦУ.

Зоя Брюхович

133

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті