У Греції через першоквітневий жарт перевіряють вченого

Прокуратура Греції доручила провести перевірку керівника Інституту геодинаміки Акіса Целентіса. Він пожартував на 1 квітня про перетворення магми під островом Санторіні на вирву, яка поглинає Егейське море.

Пост вчений опублікував у Facebook, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, вчений написав у соцмережі, що науковці нібито виявили поступове зникнення магми під вулканічним островом:

“Якщо це трапиться, у нас буде поглинання вод Егейського моря, яке перетвориться на лагуну. Звичайно, це має свої переваги, адже тепер ми зможемо поїхати на чимало островів дорогою! Імовірність цього незначна і перевищує 30%”.

У прокуратурі його звинуватили у поширенні фейків.

“Оскільки я не курю, приносьте мені банани до в’язниці. Я сподіваюся, що ця вирва відкриється під Санторіні, поглине все, що їй потрібно, і ми будемо врятовані”, – розкритикував владу за розслідування гумору в той час, коли у світі існує безліч серйозніших проблем.

Читайте також: Під час будівництва траси мексиканські археологи знайшли кургани давньої цивілізації

Дивіться також відео: Тоня Матвієнко розповіла про повернення в Україну, волонтерську діяльність за кордоном та творчість

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

36

Тетяна Карпенко

журналіст