У Дніпрі помер заслужений лікар України та колишній керівник лікарні Мечникова Володимир Павлов

Вчора, 22 жовтня, у Дніпрі на 81-му році пішов з життя заслужений лікар України Володимир Павлов, який  більше 20 років очолював лікарню ім. Мечникова.

Про це “Оперативній Україні інфо”  повідомив очільник обласної лікарні Дніпропетровщини Сергій Риженко.

За попередньою інформацією, Володимир Павлов помер від інфаркту.

“Легенди не помирають… Павлов Володимир Олексійович був і залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять.” – написав на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Риженко.

Свої співчуття висловив і виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області Анатолій Адамський:

“Володимир Олексійович був енергійною і харизматичною людиною. Здавалося, що він знає на ім’я і по батькові всіх лікарів області. Важко писати про нього у минулому часі. Щирі співчуття рідним і колективу лікарні Мечнікова. Світла пам’ять”.

Прощання із заслуженим лікарем України відбудеться в понеділок, 25 жовтня. Церемонія розпочнеться о 13 годині перед головним входом терапевтичного корпусу лікарні Мечникова.

Довідка: 1972 році Володимир Павлов став головним лікарем лікарні ім. Мечникова, а в 1990 — народним депутатом України. З 1992 по 1995 рік був начальником управління охорони здоров’я Дніпропетровської обладміністрації. Медик написав понад 90 наукових робіт: зокрема дві монографії та 12 винаходів.

Читайте також: В Україні змінюються карантинні обмеження: як працюватимуть міські маршрутки.

Зоя Брюхович

546

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті