У Дніпрі на брифінгу Нацполіції розповіли про причини смерті мера Кривого Рогу: подробиці

Сьогодні, 16 серпня, у Дніпрі на брифінгу Нацполіції розглядали версії смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Якого вчора знайшли мертвим на порозі власного будинку.

Про це повідомляє “Оперативній Україні інфо” .

Глава ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Анатолій Щадило висунув кілька версій загибелі мера Кривого Рогу:

“Ми зробили детальний огляд місця події та аналіз з камер спостереження. Також вилучили телефон покійного. Наразі розглядаємо чотири версії смерті Костянтина Павлова: вбивство, самогубство, доведення до самогубства та необережне поводження зі зброєю”.

Заступник начальника поліції в Дніпропетровській області Олег Сліпчук, розповів, що колишній мер Кривого Рогу був власником мисливської та травматичної зброї:

“У будинку загиблого велося відеоспостереження, як на прилеглій території, так і в середині приміщення. Чоловік помер вчора, о шостій годині ранку. Костянтин Павлов був власником мисливської та травматичної зброї. Потерпілий отримав одне вогнепальне поранення зі зброї карабін 6-72. Невідомо, як сьогодні відео з камер спостереження потрапило у соцмережі. Ми спробуємо це з’ясувати. Саме відео коментувати не будемо.

Сьогодні, з дружиною та родичами покійного працюють правоохоронні органи. До розслідування залучені кращі спеціалісти. Слідство триває

Читайте також: У Кривому Розі подружжя випало з четвертого поверху.

Зоя Брюхович

529

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті