У Дніпрі чоловік забив до смерті свого знайомого палицею (подробиці)

Учора, 4 червня, у Дніпрі по вулиці Саксаганського в одній із квартир сталося вбивство. Нападник завдав 56-річному знайомому численні удари деревʼяною палицею. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в поліції Дніпропетровської області.

Між господарем квартири та підозрюваним виникла сварка, під час якої зловмисник схопив деревʼяну палицю та завдав чоловікові удари по голові та тілу.

Згодом поліцейські Дніпра затримали 61-річного підозрюваного.

5 червня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до 15 років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: У Сумах сталася пожежа в п’ятиповерховому житловому будинку

Дивіться також відео: Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

397

Юрій Іванов

Головний редактор