У Чернівцях збиратимуть гроші та речі для благодійних цілей

25 вересня, у Чернівцях відбудеться ярмарок безкоштовних речей та акція “Монетки дітям”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням “Екорейдерів”.

Захід відбудеться за адресою Бульвар Героїв Крут, 10. з 12:00 до 16:00. Акція пройде під лозунгом “Принось, що хочеш, бери, що треба! “.

Буковинці мають можливість принести речі, які їм не потрібні. Це можуть бути, як і книги, іграшки, так і вироби ручної роботи тощо. І забрати ті, що стануть їм у пригоді.

Метою події є зменшення кількості сміття, яке викидають люди. Після закінчення заходу речі, які залишились, передадуть благодійним організаціям та в соціальну службу “Турбота”.

Також кожен, хто відвідає ярмарок зможе долучитись до акції “Монетки дітям”. Акція полягає в тому, щоб принести і залишити монети номіналом 25 копійок. Зібрані кошти віднесуть до одного з банків-партнерів, і обміняють на купюри. Ці гроші передадуть благодійному фонду “Таблеточки”.

Нагадаємо, що монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжним засобом із 01 жовтня 2020 року. Ними вже майже рік неможливо розрахуватися в торговельній мережі, проте їх можна вільно обміняти в банках на монети діючих номіналів або банкноти.

Читайте також: У Львові відбудеться Фестиваль води (програма заходу).

Зоя Брюхович

295

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті