У Чернівцях оселилися екзотичні зелені папуги

Нещодавно в Чернівцях на деревах все частіше помічають тропічних птахів – зелених папуг крамера. Вони можуть витримувати холодні температури без загрози життю. 

Фото папуг показала користувачка Facebook Тетяна Гаврилова, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, люди розповіли, що папуги тут з’явилися ще влітку. Ці птахи – “папуги крамера”, інвазивний вид. Витримують холод до мінус 20 градусів морозу.

Для України ця птаха – рідкісний гість, але в Європі в останні роки все частіше стали помічати зелених папуг у різних місцях. І хоч вони мають красивий вигляд, проте екзотика несе свою шкоду для флори й фауни певних екосистем, конкуруючи з автохтонними видами. Також папуги крамера спричиняють загибель місцевих видів.

“Ні, це не Африка і не Шрі-Ланка. Це – Чернівці, Україна! Сойка сидить на тому ж дереві, що й папуга, тільки папуга на верхніх гілках. І так вона дивиться чи то з подивом на папугу, чи з огидою, важко зрозуміти”, – написала Тетяна Гаврилова.

Читайте також: У Чернівцях відкрилась виставка київського художника Данила Ноздрі «Кольори Свободи»

Дивіться також відео: «ВІДВЕРТО ПРО з Юрієм Івановим» у гостях наймолодший журналіст України Кирило Передрій (випуск 1)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

167

Тетяна Карпенко

журналіст