У бою за Україну загинув 38-річний захисник із Полтавщини

17 березня під час виконання завдання з відсічі та стримування збройної агресії росії біля населеного пункту Кремінна в Луганській області загинув співробітник Єристівського ГЗК, що на Полтавщині, Юрій Біленко.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в департаменті корпоративних комунікацій компанії Ferrexpo в Україні.

Юрій Біленко народився 9 червня 1984 року в місті Кременчук. У 2003-2004 роках проходив строкову військову службу. Свою трудову діяльність на Єристівському ГЗК розпочав у жовтні 2008 року трактористом цеху гірничо-транспортного комплексу. Із квітня по жовтень 2021 року працював машиністом бульдозера у карʼєрі в навантажувально-транспортній службі. Із листопада 2021 року працював водієм навантажувача в карʼєрі.

Був учасником АТО та ООС  із захисту України під час російської агресії на сході. 26 лютого 2022 року чоловіка мобілізували на військову службу задля оборони України.

Керівництво компанії та весь багатотисячний колектив наших підприємств висловлюють глибокі співчуття та підтримку родині, друзям та близьким загиблого, його безпосереднім колегам.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Дивіться також відео: Як проходив І Регіональний освітній форум у МЄУ

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

1 405

Тетяна Карпенко

журналіст