Три фільми на вечір, якщо ви вигоріли на роботі

Пропонуємо три фільми на вечір, аби покращити свій емоційний стан, якщо ви вигоріли на роботі.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

“Серйозна людина”. Чорна комедія братів Коенів. Фільм розповідає про Ларрі Гопніка, професора єврейського коледжу на Середньому Заході у 1967 році. Життя головного героя руйнується, коли його дружина хоче розлучення, а діти крадуть гроші з його гаманця.

“Найвеличніший шоумен”. Стрічка розповідає історію Фінеаса Барнума – фантастичного мрійника, який ніколи не відступає перед труднощами. Змалку він боровся за своє майбутнє, а коли компанія, де він працював, збанкрутувала, чоловік вирішив швидко та ефективно започаткувати свій бізнес. Ідея прийшла до нього під час гри з доньками, де він зрозумів, що всім людям бракує справжнього видовищного шоу.

“Джой”. Біографічна драма розповідає про сильну жінку, яка бореться за своє майбутнє. Американська домогосподарка Джой Мангано вирішила не залишатись в декреті й присвятити свій час бізнесу, який допоміг їй побудувати власну імперію на ринку.

Читайте також: Як проходило відкриття «11 Тижня австрійського кіно» у Києві

Дивіться також відео: Амадор Лопес: благодійні концерти, творчість під час війни, поради як оволодіти українською мовою

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

64

Тетяна Карпенко

журналіст