ТНМК разом із психологом створили пісню-інструкцію для дітей про правила поведінки під час повітряної тривоги (відео)

Гурт «Танок на майдані Конго» та сімейний психолог Світлана Ройз напередодні нового навчального року створили пісню-практикум для дітей «Крокуй до укриття», аби допомогти впоратися із панікою через сирен.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, нова відеоробота допоможе дітям впоратися з тривогою і панікою, що можуть з’явитися від сигналу сирени. Особливо актуальний цей мультик-інструкція напередодні 1 вересня.

«Ми з друзями випускаємо в ефір новий проєкт: пісню-практикум, щоб допомоги дітям впоратися із тривогою та панікою від сирен. Зараз багато дітей повертається із міст, де тривог взагалі не було. Діти йдуть до садків і шкіл. І на дорослих, які з ними поруч, величезна відповідальність, не тільки, пов’язана з безпекою, а ще і з можливими емоційними станами дітей – тривогою, панічними атаками, ступором», – зазначила психолог.

Водночас музиканти додали, що всі слова і пропоновані рухи – продумані. Їх використовують в роботі травматерапевти. Це пісня, яку потрібно співати, йдучи до укриття чи безпечного місця і, по можливості, виконувати запропоновані дії.

Читайте також: Як діяти вчителям під час повітряної тривоги в школі (алгоритм)

Користувачі додатка «Повітряна тривога» отримуватимуть нові сповіщення

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

312

Тетяна Карпенко

журналіст