Телеведучий Юрій Горбунов висловився про чоловіків-артистів, які виїхали під час війни

Нещодавно український телеведучий Юрій Горбунов висловився про чоловіків-артистів, котрі під час повномасштабної війни виїхали за кордон. 

Про це він розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, за словами Юрія Горбунова, люди тікають із країни з різних причин: “хтось боїться, а хтось хоче реалізувати себе за кордоном”. Проте шоумен не розуміє, що вони робитимуть, коли закінчиться війна:

“Я хочу потім подивитися на цих людей, коли війна закінчиться, що вони тоді робитимуть. Вони знову платитимуть гроші, щоб повернутися, перепрошуватимуть? Як це відбуватиметься? Вони потім будуть на роботу проситися і шукати житло? Мені здається, що люди іноді не в адекваті роблять якісь вчинки, а потім не розуміють, як звідти виходити. Ось що, наприклад, робитиме комік Щегель? Іти просити політичного притулку чи мити підлогу в Туреччині?”.

Стосовно танцюриста Влада Ями, який залишив Україну з початку російського повномасштабного вторгнення, то Юрій Горбунов припускає, що він не повернеться.

“Думаю, ні. Я взагалі не знаю, як люди ставитимуться до наших колег, які в такій ситуації. Мені здається, люди вибачать це. Але як можна говорити Владу, він правий чи ні? З погляду громадянської позиції, можливо, ні. З погляду захисту сім’ї та власної персони – напевно, так”, – пояснив ведучий.

Читайте також: Олег Скрипка: «За цей час зіграв десь 40 благодійних концертів»

Дивіться також відео: Тамара Яценко: спогади про зйомки «Слуги народу», співпраця із Володимиром Зеленським. ч. 2

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

64

Тетяна Карпенко

журналіст