Талісман мінометного підрозділу Рекс активно захищає Україну

Пес Рекс активно допомагає воїнам 80-ї окремої десантно-штурмової ДШВ захищати Україну від російської агресії. Хлопці називають його живим талісманом їхньої батареї.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Командування ДШВ ЗСУ.

Так, під час бойової роботи мінометного підрозділу Рекс доставляє десантникам боєприпаси, які закріплені у нього на розвантажувальній системі, що неодноразово допомагало захисникам.

“Пес прибився до нашої мінометної батареї ще перед звільненням Ізюму, на ходу заскочивши в кузов автомобіля. Як би це банально не звучало, але він відчув, що ми звільняємо окуповані території. Відтоді ми разом з ним – не розлий вода”, – розповів його друг та господар Іван.

За місяці активних бойових дій Рекс побував у багатьох гарячих точках, майже всюди, де воювали львівські десантники. А одного разу він отримав осколкове порання лапи. Проте його підлікували та поставили до строю.

Чотирилапий красень не пропускає жодного бойового виїзду й постійно присутній на вогневих позиціях мінометного підрозділу. Він добре розрізняє виходи та прильоти, реагує на можливий обстріл противника. За цей час Рекс став живим талісманом мінометного підрозділу.

Читайте також: На Чернігівщині пес Ральф знаходить наркотики на блокпостах

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

132

Тетяна Карпенко

журналіст